image image
image image

O nas

Pomagamy przekształcić płaskie rysunki na unikatowe produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz upodobań klientów. Lata pracy nauczyły nas, że nie ma dwóch takich samych przestrzeni, dlatego w swoich działaniach stawiamy nie tylko na najnowsze trendy i wysokiej jakości materiały, ale także na rozwiązania szyte na miarę. Dzięki temu dostarczamy meble idealnie dopasowane do charakteru wnętrz oraz projektów.

Znajdujemy rozwiązania

W naszej manufakturze pomagamy przekuć płaskie rysunki na unikatowe produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz upodobań klientów. Lata pracy nauczyły nas, że nie ma dwóch takich samych przestrzeni, dlatego w swoich działaniach stawiamy nie tylko na najnowsze trendy i wysokiej jakości materiały, ale także na rozwiązania szyte na miarę. Dzięki temu dostarczamy meble idealnie dopasowane do charakteru wnętrz oraz projektów.

Kreowane przez nas wnętrza stanowią połączenie indywidualizmu, eleganckiego wzornictwa oraz perfekcji przejawiającej się w dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

image image
image image
image image
image image

Profesjonalizm na każdym etapie projektu

Naszym celem od samego początku istnienia na rynku jest produkcja i projektowanie jedynych w swoim rodzaju mebli, spełniających wymagania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Projekty realizujemy kompleksowo i z maksymalnym zaangażowaniem, szczególną uwagę zwracając na wysokiej klasy komponenty, starannie wyselekcjonowane materiały oraz sprawdzone rozwiązania. Wykorzystując zdobyte przez lata wiedzę i doświadczenie, tworzymy wyjątkowe linie produktów sygnowanych marką General Solution.

Kontakt

Lokalizacja

Kopanina 28/32, B002
60-105 Poznań

Telefon

+48793091097

Napisz do nas